top of page

Wartościowe treści

Dla klientów indywidualnych, firm i organizacji tworzę wartościowe treści na zamówienie.

Zajmuję się też speechwritingiem i ghostwritingiem.

Opublikowałam w życiu ponad 150 tekstów: wywiadów, portretów, recenzji, artykułów i tekstów naukowych. Mam na koncie publikacje książkowe - w księgarniach możecie aktualnie znaleźć dwa tomy dramatów Thomasa Bernharda w moim wyborze i z moim posłowiem.

Jeśli szukasz kogoś, kto napisze dla Ciebie teksty na stronę internetową lub pracę naukową - to nie ten adres. Nie realizuję takich zleceń i nie odpowiadam na dotyczące ich wiadomości. 

Teksty budujące wizerunek

Jeśli potrzebujesz artykułu, wywiadu, portretu, tekstu biograficznego, zapisu wspomnień czy innych tekstów w profesjonalny sposób budujących Twój wizerunek, napiszę go dla Ciebie. Podstawą naszej współpracy będzie rozmowa, podczas której precyzyjnie określimy, jakiego tekstu potrzebujesz. Wesprę Cię również we współpracy z mediami, kwestiach związanych

z redakcją i autoryzacją. 

2

Przemówienia

Jeśli potrzebujesz przemówienia, które chcesz wygłosić w okolicznościach prywatnych (np. uroczystość rodzinna, wesele, pogrzeb ) lub zawodowych  (zebranie, spotkanie z pracownikami, przełomowy moment w Twojej firmie), pomogę Ci je stworzyć i (jeśli będziesz tego potrzebować) przygotować się do jego wygłoszenia.  

Słowa są potężnym narzędziem - mogą sprawić, że wyjątkowa chwila

w życiu rodziny lub firmy na zawsze zapadnie w pamięć uczestnikom spotkania. 

3

Biografie

Publikacja biograficzna to szczególny rodzaj tekstu, którego stworzenie wymaga wyjątkowej uważności. Jeśli chcesz, możesz powierzyć mi historię ważnego dla Ciebie człowieka lub swoją własną - wspieram także osoby, które pragną napisać autobiografię. 

Wydawnictwo o charakterze biograficznym może być wspaniałym, oryginalnym prezentem na ważny jubileusz. 

bottom of page